Кабмін дозволив використовувати російські вагони для перевезення вугілля


Кабмін дозволив використовувати російські вагони для перевезення вугілля

Кабмін вніс зміни до переліку товарів російського походження, заборонених до ввезення на територію України, і, таким чином, дозволив використовувати російські вагони для перевезення енергетичного вугілля і формування запасів палива.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Представляючи проект рішення, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп відзначила, що внесення змін дозволить забезпечити залізничників потрібною кількістю одиниць рухомого складу.

“Рішення дасть можливість нагромадити запаси вугілля в обсягах, що відповідають графіку, і пройти осінньо-зимовий період”, – сказала заступник міністра.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик зазначав, що в Україні існують проблеми з доставкою вугілля на склади теплоелектростанцій у зв’язку з браком вагонів – близько 1,3 тис. штук.

Як повідомлялося, Україна почала відчувати гострий дефіцит енергетичного вугілля з літа 2014 року, коли внаслідок воєнних дій на сході країни повністю втратила контроль над частиною Донбасу, де розташована більшість шахт.

Після цього країна почала імпортувати вугілля.

Станом на 21 вересня, за даними компанії “Укренерго”, було нагромаджено 1,1 млн тонн вугілля, зокрема антрацитового – 501 тис. тонн і 658 тис. тонн вугілля марок “Г” і “Д”.

Також у середині вересня компанія ДТЕК повідомила, що підписала контракт на постачання вугілля газової групи з Польщі, яке має прибути до України залізничним шляхом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua