Латвія і Україна будуть більш тісно співпрацювати в розслідуванні випадків відмивання грошей - зустріч Президентів


Латвія і Україна будуть більш тісно співпрацювати в розслідуванні випадків відмивання грошей - зустріч Президентів

Правоохоронні органи Латвії та України повинні більш тісно співпрацювати між собою у вирішенні питання про перераховані до бюджету Латвії EUR50 млн, визнані незаконно нажитими коштами на Україні, заявили Президенти обох держав на двосторонній зустрічі в Нью-Йорку.

Як повідомили в прес-службі президента Латвії Раймонда Вейоніса, під час зустрічі з ним президент України Петро Порошенко визнав, що досі українська сторона не надала Латвії достатньо інформації щодо розслідування цієї справи.

Р.Вейоніс позитивно оцінив рішучість уряду України реалізувати реформи в державному управлінні та народному господарстві і боротися з корупцією, зазначивши, що це відбувається в складних умовах. Президент закликав Україну зменшити перешкоди для латвійських інвестицій.

Він нагадав, що Латвія послідовно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, вважає неприпустимим визнання анексії Криму де-факто і зберігає свою вимогу до РФ щодо виконання мінських угод.

Також Р.Вейоніс зазначив, що Латвія продовжує підтримувати тіснішу інтеграцію України в ЄС і позитивно оцінює дискусію в Європарламенті про лібералізацію візового режиму з Україною.
 
Економічно сильна і демократична Україна – в інтересах Латвії і ЄС, підкреслив Р.Вейоніс під час бесіди з П.Порошенко.

Він також запросив Президента України відвідати Ригу в 2017 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua