Мінфін знизив ставку 2-річних доларових ОВДП до 6,5%


Мінфін знизив ставку 2-річних доларових ОВДП до 6,5%

Міністерство фінансів України на проведених у вівторок після місячної перерви первинних аукціонах з розміщення дворічних валютних облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) опустило ставку їх відсікання до 6,5% в порівнянні з 6,8% на аукціонах 15 серпня і 7,2% – на аукціонах 11 липня.

Як повідомляється на сайті відомства, середньозважена дохідність склала 6,48%, а обсяг продажів знизився до $100 млн з $368,3 млн місяцем раніше.
Всього на цей аукціон було подано 25 заявок на $147,09 млн у ставках до 7,25% річних, з яких Мінфін задовольнив 23.

Щодо гривневих ОВДП: найбільший попит був на купівлю дворічних паперів – дві заявки на 850 млн грн (за номіналом), з яких Мінфін задовольнив одну на 807,14 млн грн, опустивши ставку відсікання до 16% з 16,6% на останньому подібному аукціоні двома місяцями раніше.

На 0,5 процентного пункту – до 15,2% – знизилася ставка розміщення і 12-місячних ОВДП, хоча на цей аукціон була подана всього одна заявка на 23 млн грн. Попит на шести- і дев’ятимісячні гривневі папери був відсутній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua