ФДМ передасть в оренду частину приміщень НБУ в п'яти регіонах


ФДМ передасть в оренду частину приміщень НБУ в п'яти регіонах

Фонд державного майна передасть частину приміщень Національного банку в п’яти регіонах в оренду.

Про це йдеться в повідомленні НБУ.

Так, правління Національного банку надало дозвіл на передачу: Державній казначейській службі – 169,6 кв. м та Управлінню Державної казначейської служби в Тернополі – 527,8 кв. м приміщень Національного банку в Тернополі.

Регіональному відділенню Фонду державного майна по Донецькій області буде передано 949,75 кв. м і Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Харківській області – 989,8 кв. м приміщень Національного банку в Харкові.

Національному антикорупційному бюро України – 873,6 кв. м приміщень Національного банку у Львові; Управлінню Державної казначейської служби в Івано-Франківській області – 902,7 кв. м приміщень Національного банку в Івано-Франківську; Головному управлінню юстиції у Хмельницькій області – 1 268,80 кв. м. приміщень Національного банку в Хмельницькому.

Загальний обсяг вивільненої площі будівель Національного банку в регіонах при проведенні організаційної трансформації становить близько 22 тис. кв. м, з них орієнтовно 15 тис. кв. м ФДМ готовий передати в оренду.

На сьогодні процес передачі в оренду приміщень в регіонах перебуває на різних етапах.

Як повідомлялося раніше, більшість функцій територіальних управлінь Національного банку було централізовано і зосереджено в центральному апараті у Києві наприкінці минулого року.

Працівники Національного банку в регіонах і надалі будуть забезпечувати потреби регіонів України в банкнотах і монетах всіх номіналів в необхідних обсягах, а також забезпечувати роботу з громадянами і юридичними особами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua