Витрати на субсидії для оплати житлово-комунальних послуг в Україні збільшилися, - Держстат


Витрати на субсидії для оплати житлово-комунальних послуг в Україні збільшилися, - Держстат

Загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні-серпні 2016 року склала 2 млрд 648,3 млн грн, що в 4,2 рази, або на 2 млрд 22,5 млн грн вище показника січня-серпня 2015 року.

Як повідомила Державна служба статистики, показники наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму і Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції на сході країни. Дані по Донецькій і Луганській областях можуть бути уточнені.

За даними Держстату, в січні-серпні 2016 року субсидії призначено 4 млн 161,9 тис. сімей, що становить 102,6% загальної кількості домогосподарств, які звернулися за ними, і на 55,3% перевищує показник січня-серпня 2015 року.

Середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату житлокомпослуг в Україні на одну сім’ю в серпні 2016 року зменшився на 25,6% порівняно з серпнем 2015 року і склав 142 грн.

Як повідомлялося з посиланням на Держстат, в 2015 році загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг, становила 2 млрд 345,955 млн грн, що в 6,7 рази, або на 1 млрд 997,1 млн грн, що вище показника за 2014 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua