Кабмін встановив премії вищим чиновникам


Кабмін встановив премії вищим чиновникам

Кабінет Міністрів встановив премію за результатами оцінки службової діяльності та місячну або квартальну премію державним службовцям, які обіймають посади державної служби категорії «А» і призначаються урядом, у розмірі до 100% посадового окладу.

Про це йдеться в постанові уряду № 624 від 14 вересня.

Також, згідно з документом, розмір премії державного секретаря Кабміну визначається керівником державної служби в секретаріаті уряду за погодженням із прем’єр-міністром відповідно до подання Кабміну.

Розмір премії держсекретарям міністерств (заступникам міністрів – керівник апарату) визначається керівником держслужби у відповідному міністерстві за погодженням із міністром Кабміну відповідно до подання члена уряду, який очолює міністерство.

Розмір премії керівникам центральних органів виконавчої влади, які не є членами Кабміну, діяльність яких спрямовується й координується безпосередньо урядом, і їхнім заступникам визначається керівником держслужби до відповідного центрального органу виконавчої влади за погодженням із першим віце-прем’єр-міністром відповідно до подання міністра Кабміну.

Розмір премії керівникам центральних органів виконавчої влади, які не є членами уряду, діяльність яких спрямовується й координується Кабміном через відповідних членів уряду, і їхнім заступникам здійснюється керівником державної служби до відповідного центрального органу виконавчої влади за погодженням із міністром, який спрямовує та координує діяльність органу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua