У 2017 році пропонують збільшити видатки на МЗС


У 2017 році пропонують збільшити видатки на МЗС

У проекті бюджету на 2017 рік видатки для МЗС передбачено у сумі 4 млрд 042 млн 092,5 тис. грн, у тому числі за загальним фондом – 4 млрд 039 млн 501,6 тис. грн, за спеціальним – 2 млн 590,9 тис. гривень.

Такі дані містяться в проекті Держбюджету, опублікованому в понеділок на сайті Верховної Ради, повідомляє “Укрінформ”.

У 2016 році на видатки для МЗС було закладено 2 млрд 701 млн 411,1 тис. грн.

У бюджеті, зокрема, для реалізації МЗС повноважень з проведення зовнішньої політики України, організації і контролю за діяльністю закордонних дипломатичних установ України передбачено виділити кошти держбюджету у сумі 30 млн гривень.

За бюджетною програмою “Фінансова підтримка забезпечення міжнародного позитивного іміджу України, заходи щодо підтримки зв’язків з українцями, які проживають за межами України” на 2017 рік по загальному фонду передбачено 77 млн гривень.

За рахунок цих коштів планується провести культурно-освітні та культурно-мистецькі заходи, видати наукові, публіцистичні, художні твори та збірки для закордонних українців.

За бюджетною програмою “Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин” видатки загального фонду державного бюджету передбачені в обсязі 206 млн 426,6 тис. гривень.

За бюджетною програмою “Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів” враховані кошти загального фонду державного бюджету у сумі 611 млн 637,8 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua