Стало відомо, скільки уряд виділяє на підготовку до Євробачення


Стало відомо, скільки уряд виділяє на підготовку до Євробачення

Проект державного бюджету України на 2017 рік передбачає виділення 455,7 млн грн на забезпечення підготовки і проведення міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2017”.

Згідно з проектом державного бюджету, зареєстрованим у Верховній Раді 15 вересня, Кабінет міністрів пропонує парламенту виділити в 2017 році ці кошти Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення України.

Всього Держкомтелерадіо пропонується виділити 1,395 млрд грн, з яких 897,7 млн грн на фінансову підтримку Національної телерадіокомпанії України, а 24,6 млн грн на керівництво та управління у сфері телебачення і радіомовлення.

Уряд також пропонує виділити Міністерству культури 3,1 млрд грн, з яких 572,8 млн грн на підготовку кадрів для сфери культури і мистецтва вищими навчальними закладами ІІІ і ІV рівнів акредитації; 18,5 млн грн – вузами І і ІІ рівнів акредитації; 647 млн грн на фінансову підтримку національних театрів; 387,8 млн грн на підтримку національних художніх колективів, концертних організацій і їх дирекцій, національних і державних циркових організацій; а, крім того, 373,8 млн грн на забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек.

На збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках, паспортизацію, інвентаризацію та реставрацію пам’яток архітектури, культури та світової спадщини ЮНЕСКО пропонується виділити 219 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua