В українців для віз стали просити більше документів


В українців для віз стали просити більше документів

Епопея зі скасуванням віз в європейські країни для українців триває. Влада назвала нові терміни розгляду українського питання. За новими умовами, на початку або наприкінці наступного місяця наш «безвіз» поставлять до порядку розгляду Європарламенту (найближчі пленарні тижні намічені на перший і останній тижні жовтня). Але це ще не все. Скасування віз мають благословити на засіданні Ради з питань юстиції та внутрішніх справ.

«За найоптимістичнішими прогнозами, поки завершаться всі бюрократичні процедури, без віз зможемо їздити з початку наступного року. Але, швидше за все, це перспектива наступного літа, адже потрібно ще утрясти процедуру з е-деклараціями чиновників, яка застопорилася. А саме це було ключовою вимогою Євросоюзу», – вважає політолог Ігор Кушнір.

Крім того, вважає експерт, може знайтися ще одна причина для затягування «безвіза». «До канікул в ЄС говорили про необхідність прийняти положення про швидке припинення безвізового режиму в разі форс-мажору, наприклад, напливу мігрантів. Поки цього не було зроблено, а це теж триватиме певний час», – каже політолог.

ВИМАГАЮТЬ ЛИСТУВАННЯ З ГОТЕЛЕМ

А поки візи потрібні, багато хто скаржиться на ускладнення процедури. Нерідко в візових центрах вимагають більше документів, ніж зазначено офіційно. Координатор культурних проектів Дарина Стокоз написала в соцмережі, що для отримання польської візи їй потрібно було показати, крім броні, факс або скан листування з готелем, а також факс або скан офіційного листа від готелю, де, зокрема, вказані паспортні дані гостей і факт сплати 50% або 100% вартості житла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua