Гройсман на зустрічі з бізнесменами заявив про контрабанду та інші тіньові схеми на українській митниці


Гройсман на зустрічі з бізнесменами заявив про контрабанду та інші тіньові схеми на українській митниці

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що поки що не можна говорити про наведення порядку на українській митниці і що факти корупції та інших зловживань продовжують фіксуватися.

“І хочу сказати, що контрабанда, заниження вартості та інші тіньові схеми відбуваються при безпосередньому “кришуванні” багатьох силових структур”, – сказав В.Гройсман під час зустрічі з представниками бізнесу у вівторок в Києві.

Він закликав силові відомства об’єднати зусилля для забезпечення нормальної роботи українських підприємців, “щоб бізнес в нормальних умовах і без будь-якого тиску виробляв національний продукт, послугу, мав можливість їх продати на внутрішньому ринку або зовнішньому”, після чого поповнити бюджет податковими коштами.

“І цей бюджет повинен бути використаний абсолютно чесно для економічного зростання, і як результат – нормальні соціальні стандарти в нашій країні. Так повинна працювати система, і ми повинні бути підпорядковані цій системі”, – додав В.Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua