Ложкін повідомив, скільки розраховує залучити інвестицій в 2017


Ложкін повідомив, скільки розраховує залучити інвестицій в 2017

Голова національної інвестиційної ради Борис Ложкін розраховує, що наступного року інвестраді вдасться реалізувати кілька серйозних інституційних ініціатив, а також залучити $3-5 млрд.

Про це Ложкін написав у Facebook.

“Успішне майбутнє України будується на фундаменті сильної, конкурентоспроможної економіки. Інтенсивне зростання економіки неможливе без серйозного припливу зовнішніх інвестицій. Тільки значний обсяг іноземного капіталу забезпечить необхідне нам багаторічне збільшення ВВП у 6,5-9% на рік. Але є проблема. Україна зараз не може запропонувати готові інвестиційні проекти, які можна було б вкласти, наприклад, $5-10 млрд”, – написав він.

На його думку, вкрай важливим є створення екосистеми, здатної продукувати великі інвестиційні проекти.

“І тут потрібно змінювати ставлення до інвесторів по всій вертикалі влади. Держава має стати клієнтоорієнтованою – не тільки інформувати інвесторів про те, куди можна вкладати гроші, але і пропонувати проекти й рішення. І зрозуміло, супроводжувати їх реалізацію”, – повідомив Ложкін.

Крім того, на думку глави інвестради, індивідуальний підхід держави до інвесторів в Україні міг би серйозно змінити їхнє ставлення до нашої країни.

“Наприклад, в деяких північноафриканських країнах (у тих, які показують стійке зростання, звичайно) існує практика підписання прямих договорів між владою і великими інвесторами. Вони укладаються на рівні прем’єра або президента – з конкретним інвестором і щодо певного проекту. Фактично таким чином держава підписує юридичну гарантію для цієї інвестиції в країні”, – пояснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua