Парубій: витрати на оборону - пріоритет держбюджету-2017


Парубій: витрати на оборону - пріоритет держбюджету-2017

Пріоритетними статтями витрат державного бюджету України на 2017 рік повинні бути національна безпека і оборона, підкреслює голова Верховної Ради Андрій Парубій.

“Пріоритетним питанням формування бюджету буде питання оборони, безпеки. Розумію все складне становище сьогодні і громадян України, і державного бюджету, але потрібно розуміти, що пріоритетом повинні бути кошти на оборону і захист нашої держави”, – сказав він в інтерв’ю телеканалу “Рада” в п’ятницю.

Разом з тим А.Парубій прогнозує, що найближчі два місяці буде зберігатися загроза активізації бойових дій на сході України в зв’язку з тим, що міжнародна спільнота буде зосереджена на виборах в США і подіях в Євросоюзі.

“Всі наші аналітики стверджують, що якщо Путін захоче активізувати бойові дії на сході України, якщо він захоче здійснити більш агресивні дії, це може статися у вересні-жовтні”, – сказав спікер парламенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua