Лікуватимуть дорожче?: Мінфін запропонував лікарням самим оплачувати комуналку


Лікуватимуть дорожче?: Мінфін запропонував лікарням самим оплачувати комуналку

Міністерство фінансів України в рамках обговорення проекту державного бюджету на 2017 рік і для більш ефективного управління майном медичних і освітніх установ комунальної форми власності планує з наступного року передати на фінансування цих установ витрати на комунальні послуги.

Про це повідомляється на сайті Мінфіну з посиланням на підсумки розширеної наради з регіонами щодо бюджетної політики на 2017 рік під головуванням заступника Міністра фінансів Сергія Марченка за участю представників департаментів фінансів обласних держадміністрацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, Комітету Верховної Ради з питань бюджету та Держказначейства.

Як наголошується в повідомленні, також серед новацій бюджету на 2017 рік – перехід місцевих бюджетів на програмно-цільовий метод бюджетування, який передбачає формування бюджетів, орієнтованих не так на наявні ресурси бюджету, а на їх ефективне використання.

“Зараз ми працюємо над збалансуванням показників бюджету. Наша мета – отримати реальний і ефективний кошторис країни, який буде стимулювати економічний розвиток і зростання”, – наводяться в повідомленні слова Марченка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua