Скільки нас?: Кабмін проведе перепис населення


Скільки нас?: Кабмін проведе перепис населення

Кабмін планує створити міжвідомчу робочу групу з питань науково обґрунтованого оцінювання демографічного розвитку України. Про це свідчить проект відповідної постанови.

Відзначається, що за світовою практикою, перепис населення проводиться один раз на десять років. В Україні востаннє його проводили в 2001 році. Проведення наступного перепису неодноразово переносилося згідно з урядовими рішеннями в зв’язку з відсутністю коштів у державному бюджеті.

“У зв’язку з неконтрольованим міграційним рухом і втратами людських ресурсів виникає необхідність оцінки реальної ситуації за загальною кількістю і стате-віковим складом населення України в цілому і окремих її територій”, – йдеться в пояснювальній записці до проекту постанови.

Також підкреслюється, що відсутність такої інформації створює загрозу національній безпеці країни, оскільки саме кількість і склад населення є фундаментом у визначенні військового контингенту і мобілізаційного потенціалу, робочої сили, бюджетних витрат, що спрямовуються на надання освітніх, житлових, транспортних та інших соціальних послуг та оцінки ризиків, пов’язаних з безробіттям і бідністю.

Так, згідно з проектом документа, до складу робочої групи увійдуть чиновники з Міністерства освіти і науки, Міністерства економічного розвитку, Міністерства охорони здоров’я, Держстату, Державної міграційної служби, Державної фіскальної служби тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua