Порошенко сподівається на інвестиції з Швейцарії


Порошенко сподівається на інвестиції з Швейцарії

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з головою Національної ради Швейцарії Кристою Марквальдер в Києві відзначив зростання обсягу швейцарських інвестицій в Україну на 8,3% в першому півріччі 2016 року.

Як повідомляє в середу прес-служба президента України, П.Порошенко зазначив, що це перший візит голови нижньої палати швейцарського парламенту в Україну.

“Він висловив сподівання, що проведення наприкінці вересня в Києві чергового засідання українсько-швейцарського комітету з торговельно-економічного співробітництва сприятиме подальшому нарощенню темпів торгівлі та інвестицій між двома країнами”, – сказано в повідомленні.

Президент України також подякував швейцарській стороні за принципову позицію в невизнанні окупації Криму Російською Федерацією та вжиті кроки щодо недопущення використання території Швейцарії для обходу Росією санкцій, введених з боку ЄС.

“П.Порошенко зазначив, що Україна чітко дотримується курсу на реалізацію Мінських домовленостей. Він зазначив, що необхідною передумовою прогресу щодо врегулювання ситуації на Донбасі є початок виконання Росією і підтримуваними нею бойовиками своїх зобов’язань у сфері безпеки”, – сказано в повідомленні.

У свою чергу, К.Марквальдер відзначила виняткову важливість поваги до принципів територіальної цілісності, суверенітету та непорушності кордонів і підтримала рішучу позицію України щодо відновлення контролю над українсько-російським державним кордоном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua