Українці розповіли, яку галузь ЄС повинен підтримати, - опитування (інфографіка)


Українці розповіли, яку галузь ЄС повинен підтримати, - опитування (інфографіка)

Більше половини українців вважають, що ЄС повинен підтримувати в першу чергу агробізнес. На другому і третьому місцях – важка (32.9%) і легка (27.2%) промисловість.

Про це йдеться в дослідженні Центру соціальних і маркетингових досліджень «Соціс» на замовлення телеканалу 1+1.

Водночас, на думку 10% опитаних, ЄС не повинен підтримувати український бізнес взагалі.

У регіональному розрізі жителі заходу частіше від жителів інших регіонів відзначають необхідність підтримки сфери послуг і сфери ІТ; а респонденти на півночі – агробізнесу. На сході частіше від інших відзначають необхідність підтримки важкої і легкої промисловості.

Опитування проведене 18-23 серпня 2016 року, було опитано 1483 респонденти у віці 18 років і старше. Вибірка є репрезентативною населенню України за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання (за даними Державної служби статистки України станом на 01.01.2015). За винятком території Криму і зони АТО.

Метод опитування – особисте інтерв’ю вдома у респондента за допомогою планшетів (Computer Assisted Personal Interview, CAPI). Максимальна похибка вибірки не перевищує 2.6% при 95% довірчому інтервалі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua