ФГВФО і Transparency Іnternational Україна створять нову електронну систему торгів


ФГВФО і Transparency Іnternational Україна створять нову електронну систему торгів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та представництво міжнародної антикорупційної неурядової організації Transparency Іnternational Україна домовилися про співпрацю.

Про це йдеться в повідомленні фонду.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency Іnternational підписали офіційний договір про взаємодію у реалізації пілотного проекту з продажу активів неплатоспроможних банків.

Також підписано регламент роботи нової електронної торгової системи.

За умовами підписаного договору, Transparency Іnternational в рамках реалізації пілотного проекту забезпечує створення і функціонування електронної системи торгів, яка будується на принципах електронної системи державних закупівель ProZorro.

Відповідно до угоди, вже до початку жовтня 2016 Transparency Іnternational повинна підготувати і передати на узгодження фонду проекти технічних вимог і технічного завдання до нової системи торгів.

Прогнозними параметрами продуктивності нової електронної системи передбачається можливість одночасного проведення 20 аукціонів на годину і до 200 аукціонів на добу.

В основу нової системи електронних торгів покладений принцип рівноправного доступу як потенційних покупців, так і організаторів торгів з виставленими на продаж активів. Нова система повинна підвищити конкуренцію, що в свою чергу сприятиме збільшенню надходжень від продажу активів неплатоспроможних банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua