Кабмін уповноважив Данилюка підписати угоду з Катаром про уникнення подвійного оподаткування


Кабмін уповноважив Данилюка підписати угоду з Катаром про уникнення подвійного оподаткування

Кабінет Міністрів уповноважив міністра фінансів Олександра Данилюка підписати угоду з урядом Катару про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і капітал.

Про це йдеться в розпорядженні №621 від 31 серпня.

Положення проекту передбачають такі ставки оподаткування: дивіденди – загальна ставка 10%; 5% – для дивідендів, одержуваних компанією, яка володіє не менше ніж 10% капіталу компанії, яка ці дивіденди виплачує.

За відсотками загальна ставка становить 10%; 5% – для відсотків, сплачуваних у зв’язку з продажем в кредит промислового, комерційного або наукового обладнання; щодо будь-якої позики, що надається банком.

Ставка 0% – для відсотків, фактичним власником яких є держава, адміністративно-територіальна одиниця, місцеві органи влади або центральний банк.

Загальна ставка роялті – 10%; 5% – для роялті щодо авторських прав на наукові твори, патенту, торгової марки, секретної формули, процесу або інформації.

Як повідомлялося, 4 серпня Україна і Малайзія домовилися про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua