МЕРТ створив департамент з питань промполітики та ввів посаду заступника міністра


МЕРТ створив департамент з питань промполітики та ввів посаду заступника міністра

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) створило департамент з питань промислової політики і посаду заступника міністра з промполітики, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Згідно з повідомленням прес-служби уряду, під час обговорення шляхів розвитку ГМК з представниками металургійної галузі прем’єр зазначив, що уряд шукає двох фахівців, які обіймуть посади керівника цього департаменту, а також заступника МЕРТ.

“Я розумію, що конкуренція у вашому секторі сьогодні зростає, я розумію, що є низка обмежень і проблем, з якими ви сьогодні стикаєтеся. І наше завдання сьогодні – допомогти там, де ми можемо, вийти зі складної ситуації, або пом’якшити ті негативні впливи, які ви сьогодні маєте”, – сказав В.Гройсман, звертаючись до представників галузі.

За його словами, одним з пріоритетів уряду є відродження промислового потенціалу країни. “Ми вважаємо, що він недорозвинений. Ми вважаємо, що сьогодні багато секторів залишені один на один зі своїми власними проблемами. І наше завдання полягає в тому, щоб чітко зрозуміти механізм підтримки і координації всіх тих, хто задіяний в промисловості нашої країни”, – заявив В.Гройсман.

Прем’єр також повідомив, що уряд докладає зусиля для створення механізмів стимулювання інвестиційної діяльності, відновлення промислового потенціалу, забезпечення гідного представництва українських виробників на міжнародних ринках, а також посилення експортних перспектив України.

Голова уряду додав, що до кінця вересня буде створено Офіс із залучення інвестицій, який розглядається як точка входу інвесторів в країну. Серед пріоритетів уряду – створення торгових представництв України за кордоном, які дозволять збільшити присутність вітчизняної продукції на міжнародних ринках, зазначив В.Гройсман, запросивши долучитися до цієї роботи бізнес.

“Загалом, я розглядаю уряд як інструмент в руках представників нашої промисловості для того, щоб ми збільшували наші можливості”, – сказав він.

“Внутрішня інфраструктура, модернізація країни – це питання номер один”, – підкреслив В.Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua