Агентство S&P знизило рейтинг Києва


Агентство S&P знизило рейтинг Києва

Міжнародне рейтингове агентство S&P знизило довгостроковий рейтинг Києва з “ССС+” до “СС”.

“Київ вирішив продовжити термін погашення національних облігацій з 2016 року на наступний рік… Тому ми знизили рейтинг міста з “ССС+” до “СС”, що відображає нашу думку про вкрай високу ймовірність дефолту (Києва. — ред).”, — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, наприкінці липня міністр фінансів Олександр Данилюк заявляв, що в цілому для України передумов для дефолту і ризиків для курсу гривні немає. Нагадаємо, в березні Київ визнали кращим європейським містом майбутнього з точки зору рентабельності на конкурсі видання Foreign Direct Investment Magazine “Європейські міста та регіони майбутнього 2016-2017”. У своїй номінації Київ випередив Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург і Москву.

Як повідомлялося, в червні міжнародне рейтингове агентство Standard&poor’s Global Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий рейтинги України на рівні «B/B» зі стабільним прогнозом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua