ДФС завершує приєднання спеціалізованих податкових інспекцій до офісу великих платників податків


ДФС завершує приєднання спеціалізованих податкових інспекцій до офісу великих платників податків

Державна фіскальна служба завершує приєднання регіональних спеціалізованих податкових інспекцій до офісу великих платників податків.

Про це йдеться в повідомленні служби з посиланням на начальника міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників Євгена Бамбізова.

За його словами, приєднання регіональних спеціалізованих державних податкових інспекцій до офісу великих платників податків Фіскальної служби дозволить створити єдину юридичну особу.

Завдяки цьому буде створено єдиний центр прийняття управлінських рішень і контролю, а також буде надана можливість платникам вибирати зручне місце обслуговування протягом року.

“Приєднання до єдиної юрособи також забезпечить отримання адміністративних послуг великими платниками в кожному територіальному підрозділі офісу і скорочення процедури адміністративного оскарження. Крім того, буде оптимізована організаційна структура офісу великих платників з відповідним скороченням штатної кількості”, – підкреслив Бамбізов.

На даний момент створено офіси великих платників податків в Полтаві, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську та Вінниці.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів дозволив Фіскальній службі здійснювати контрольно-дозвільні процедури щодо переміщення товарів в зоні проведення антитерористичної операції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua