Американські інвестори займуться видобутком поліметалів в Україні


Американські інвестори займуться видобутком поліметалів в Україні

Нещодавно керівництво Держгеонадр провело офіційну зустріч з американськими представниками компанії Avellana Gold.

Про це повідомили у Державній службі геології та надр України.

Мета зустрічі – обговорити основні умови та вимоги щодо можливих проектів з видобутку корисних копалин, зрозуміти зацікавленість держави у створені нового промислового об’єкту.

Avellana Gold – це окремий напрямок групи інвесторів, які займаються проектами по видобутку корисних копалин на пострадянських теренах. Інвестор придбав компанії, що володіють ліцензіями на видобуток та розвідку поліметалевих руд у Західній Україні.

За роки незалежності України, це мав би бути перший проект з видобутку металів, реалізований за принципом юніорських видобувних компаній.

Попри військову ситуацію у нашій державі, інвестор згоден інвестувати приватний капітал, довести проект до конкуренції із світовими аналогами та дати старт у терміни, обумовлені ліцензійними умовами.

«За умови успішної реалізації проекту, ми розраховуємо на запуск в Україні ще 2-3 юніорських компаній, які мають стати вагомими конкурентами аналогічних проектів Канади, Австралії, Африки. Це один із тих вкрай важливих якірних проектів, до реалізації якого Служба йшла не один місяць. Одне із наших завдань – це включення його до переліку базових на рівні інвестиційних проектів країни», – каже керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

Як зазначають у Державній службі геології та надр України, за геологічними критеріями держава має ще декілька проектів, які могли б бути цікаві з огляду на світові потреби ринку. Однак, правові ризики та відсутність податкових стимулів майже унеможливлює масовий прихід юніорських компаній.

«Треба розпочати двосторонній діалог, аби виправляти недоліки українського законодавства, бо нам вкрай потрібні такі проекти. Наразі, головне завдання для нас усіх – це запуск проекту, який би став знаковим для міжнародного інвестора та України загалом», – резюмує Микола Бояркін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua