Українці понесли до автосалонів знецінену гривню


Українці понесли до автосалонів знецінену гривню

У серпні, попри спад ділової активності, авторинок, навпаки, набрав обертів.

Зусиллями всіх операторів вдалося реалізувати 5624 нові автомобілі, що на 58% більше, ніж рік тому.

Лідером українського авторинку в серпні стала Toyota, що зуміла зайняти 12% всіх продажів. На другій позиції – Renault з показником 9,9%. А ось на третє місце стрімко вирвався Ford, завдяки великій поставці автомобілів для медичних закладів.

Спад продажів було зафіксоване в мережі VW, через що німецький бренд опустився на 4-е місце на ринку. А Kia, Hyundai і ЗАЗ додали в обсягах продажів. Але справжній прорив зробили дилери Mazda. Японський бренд зумів піднятися відразу на 4 позиції і знову увійти до Топ-10 найпопулярніших брендів.

Цікава картина спостерігалася в серпні і в стані преміальних виробників. Так, вперше в 2016 році №1 став Mercedes-Benz, який навіть у відпускний період зміг випередити BMW. Дуже затята боротьба розгорнулася і між Audi і Lexus, яких буквально наздогнав ще й Land Rover. Так що вже в наступному місяці покупці явно будуть розпещені активністю цих брендів.

З урахуванням дуже активного серпня, який в минулі роки не відрізнявся високими показниками продажів, досить непогано тепер виглядає і підсумкова картина українського авторинку за 8 місяців. Так з початку 2016 року дилерам вже вдалося реалізувати 37988 автомобілів, що на 44% вище, ніж рік тому. Притому темпи зростання знову почали зростати, і це хороший знак перед початком активного осіннього сезону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua