Російський бізнесмен Гінер отримав контроль над PINbank


Російський бізнесмен Гінер отримав контроль над PINbank

Антимонопольний комітет України дозволив російському підприємцю, президенту московського футбольного клубу ЦСКА Євгену Гінеру отримати контроль над Першим інвестиційним банком (PINbank).

Гінер володіє в Україні низкою активів, зокрема, в енергетиці, готельному бізнесі та нерухомості через компанію VS Energy. Ця ж компанія значиться в структурі нинішніх акціонерів банку.

Водночас, згідно з даними НБУ, банк в роботі над розкриттям структури власності перебуває на етапі оформлення права власності. Акціонер вже отримав від НБУ згоду на отримання істотної участі.

Перший інвестиційний банк заснований у 1997 році. За даними НБУ, на 1 березня його учасниками були Клещук Олександр (пряма участь 48%), Заліна Цховребова (опосередкована участь 9,2051%), Олександр Шандрук (9,0479%), Михайло Спектор (пряма участь 4,8608%), Професійний пенсійний фонд незалежної галузевої професійної спілки енергетиків України (4,5826%), Володимир Чередниченко (опосередкована участь 4,2239%), а також ще понад 40 фізичних осіб, які володіють пакетами від 2,1% до 0,000004%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua