631
Найважливіші цифри і цитати вівторка, 30 серпня
Найважливіші цифри і цитати вівторка, 30 серпня:
- Суд заарештував учасника злочинної групи, що виводила активи банку “Михайлівський”, і призначив 137,8 млн гривень застави
- Німеччина збільшила гуманітарну допомогу Україні на 1 млн евро
- “Нафтогаз” вимагає від “Газпрому” повернути 14 мільярдів за контрактом
- Від продажу Укрспирту хочуть отримати до $400 млн
- У ГПУ завершили розслідування у справі Лавриновича про розтрату 8,5 млн грн
- Насалик повідомив, скільки Україна вже накопичила тонн вугілля*
“Міненерго розробило план підготовки та проходження опалювального сезону, який затвердив уряд. Згідно з цим документом, станом на 1 листопада запаси вугілля на складах повинні становити 2,8 мільйона тонн. З них 1,1 мільйона тонн – антрацитна група, і такий самий обсяг вугілля газової групи повинен бути на складах ТЕС, плюс по 300 тисяч тонн вугілля газових і антрацитових марок на складах ТЕЦ”, – зазначив Насалик.
- Бізнесу спростять ситуацію з електрикою – Порошенко*
“Я впевнений в цьому, і сьогодні ми про це поговоримо з прем’єр-міністром і першим віце-прем’єром. Необхідно продовжити наші рішучі дії в напрямку дерегуляції, це те, чого чекає від нас бізнес, і це не тільки скорочення кількості ліцензій, дозволів, сертифікатів”, – вважає Президент України Петро Порошенко.
- Ложкін розповів, коли українці зможуть відчути позитивні зміни в країні*
“Нинішніх майже 1,5% зростання економіки, звичайно, недостатньо. Для того щоб люди відчули зміни, потрібне щорічне зростання на як мінімум 6% протягом 10 і більше років”, – зазначив Ложкін.
- Банкіри розповіли, як відіб’ється зміна голови адміністрації президента на курсі гривні*
“Сама посада голови адміністрації не передбачає жодних серйозних самостійних опцій. Але в способах реалізації прийнятих президентом рішень, в можливості чинити певний вплив – це фігура досить самостійна. Відповідальним за монетарну політику є НБУ. Банкіри не очікують якихось значних коливань курсу, хоча, безсумнівно, на курс гривні впливають макроекономічні показники і певною мірою відносини з МВФ”, – сказав банкір.
- В Литві пояснили, чому не стануть купувати українську військову техніку*
“Є наші вимоги, які повинні виконуватися як щодо захисної потужності техніки, так і щодо бойової. Є стандарти, які прийняті в країнах НАТО, щоб оперувати, брати участь в діях спільно. Цим вимогам відповідала німецька техніка, яку ми обрали. Як ви знаєте, я був під час попереднього візиту в Україну на українському заводі в Харкові. Дивився техніку. Але наразі ми прийняли рішення придбати німецьку техніку”, – сказав міністр оборони Литви Юозас Олекас.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною