НАСК “Оранта” на третину збільшила страхові платежі у І півріччі 2003 року


Страхові премії НАСК “Оранта” за І півріччя 2003 року склали 111233,7 тис. грн. Цей показник свідчить про інтенсивну позитивну динаміку розвитку Компанії, адже збільшення страхових платежів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося на 30,3%! У 1 півріччі 2002 року сума надходжень Компанії складала 85360,8 тис. грн. Збільшення платежів відбулося внаслідок активного розширення страхового поля НАСК “Оранта” у всіх сегментах діяльності, а також залучення нових корпоративних страхувальників – ВАТ “Лисичанськнафтооргсинтез”, Укрзалізниця, АКБ “Укрсоцбанк”, ТРК “ICTV”, North Star Maritime Limited, ВАТ “Чорноморська перлина”.

Прибуток від основної діяльності (страхування та перестрахування) за І півріччя поточного року склав 3799,9 тис. грн.

Виплати страхового відшкодування здійснено на суму 41672,3 тис. грн. Лише за одним страховим випадком – ДТП, що сталася на території Австрії і внаслідок якого виникла велика пожежа, було виплачено 72 823,88 євро. Найбільша ж кількість виплат за результатами півріччя припадає на страхування ВРХ, автомобільного транспорту фізичних та юридичних осіб, страхування за “Зеленою карткою”, сільськогосподарських ризиків.

Страхові резерви Компанії – 53565,6 тис. грн., активи – 103383,9 тис. грн.

Збитки за 1 півріччя 2003 року – 3035,2 тис. грн. - є наслідком проведеної оптимізації фінансового менеджменту за рахунок вдосконалення структури активів, підвищення рівня їх ліквідності шляхом продажу неліквідних активів. Це - оздоровлюючий захід у процесі фінансового менеджменту, який здійснюється в інтересах клієнтів та акціонерів.

Впевнено просуваючись уперед на вітчизняному страховому ринку і зберігаючи усі традиційні переваги, Компанія планує до кінця року суттєво розширити коло клієнтів за рахунок фізичних та юридичних осіб, здійснювати подальший розвиток ринкового сегменту класичного страхування населення.

Довідка:
НАСК «Оранта» – лідер українського ринку класичного страхування, має унікальну представницьку мережу (548 представництв у всіх регіонах України), агентську мережу (понад 7,7 тис. агентів) і найбільшу в Україні кількість договорів страхування (понад 5,5 млн.).

Статутний капітал НАСК «Оранта» – 22,3 млн.грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Оранта
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua