Банківські картки з «одноразовими» номерами - новий тренд у боротьбі з шахрайством?


Банківські картки з «одноразовими» номерами - новий тренд у боротьбі з шахрайством?

Фінтех-стартап Final займається розробкою програми, яка генерує безліч номерів кредитної картки. Користувач може управляти цими «одноразовими» номерами в автоматичному режимі.

Свої перші карти Final почала видавати клієнтам Visa в липні 2016 року. Ці карти можна використовувати для проведення тільки однієї транзакції в одному інтернет-магазині або сервісі. За словами представників компанії, вони є одним з найбезпечніших видів онлайн-платежів.

Сервіс можна використовувати в разі, якщо споживач не впевнений, що можна довіряти сайту, на якому він хоче щось купити. У цьому випадку покупцеві необхідно підключитися до додатка, розробленого для платформи iOS і випустити віртуальну карту з унікальним номером. Після завершення транзакції номер карти стає недійсним.

Також компанія пропонує карту для операцій в певному інтернет-магазині, яка буде недійсна для купівлі в інших. Так користувачі можуть абсолютно безпечно генерувати необмежену кількість карт. Якщо таку карту вкрадуть, зловмисник зможе розплатитися нею тільки на одному сайті в Інтернеті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua