0 800 307 555
0 800 307 555

Boeing допустив припинення півстолітнього виробництва моделі 747


Boeing допустив припинення півстолітнього виробництва моделі 747

Американський виробник літаків Boeing переглянув плани з випуску лайнерів Boeing 747. У фінансовій звітності компанії заначено, що у зв’язку зі скороченням замовлень і темпів зростання авіаперевезень нижче прогнозованого рівня компанія відмовилася від планів повернутися до виробництва одного Boeing 747 в місяць із 2019 року.

З вересня Boeing збирається випускати лише шість літаків на рік, два з яких, очевидно, будуть обслуговувати президента США. У компанії зазначили, що як не буде достатньої кількості замовлень на цю машину, це призведе до додаткових втрат.

У цьому випадку корпорація може припинити виробництво Boeing 747. Як повідомляє The Wall Street Journal, проблеми з продажами Boeing 747 пов’язані зокрема з тим фактом, що авіакомпанії стали схилятися до придбання менш містких літаків і це змушує виробників по всьому світу змінювати свої плани. Зокрема, Airbus раніше заявляв про намір в два рази скоротити виробництво лайнера А380.

Відповідно до фінансового звіту Boeing чистий збиток авіабудівної корпорації в другому кварталі 2016 року склав $234 млн проти прибутку в $1,11 млрд за квітень – червень 2015 року. Серед причин збитків називають втрати від перекласифікації витрат на розробку і дослідження за програмою Boeing 787, а також втрати, пов’язані з реалізацією авіатанкерів KC-46.

Корпорація Boeing випускає літак моделі 747 з 1970 року. За цей час було виготовлено понад 1 500 лайнерів, котрі закуповували як американські авіакомпанії, так і зарубіжні перевізники. Пік продажу припав на 1970 рік, коли Boeing продав 92 літака цієї моделі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua