Власники "Укрінкома" хочуть створити банк


Власники "Укрінкома" хочуть створити банк

«Акціонери банку збираються організувати роботу ПАТ таким чином, щоб максимально повернути гроші за виданими кредитами. З цією метою необхідно провести переговори з кожним кредитопозичальником і намітити з ними плани і цілі з їх виконання, узгодити механізми повернення наданих кредитів, – повідомили в прес-службі «Укрінком».

«Паралельно ведемо переговори зі створення нового банку. Яким він буде, поки не можемо сказати, хоча пропозицій дуже багато», – додала прес-служба.

Київський апеляційний адміністративний суд 13 липня скасував ліквідацію Укрінбанку. Крім того, приватний нотаріус вніс зміни до Єдиного держреєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, змінивши назву «Укрінбанку» на «Укрінком», а також змінив його місцезнаходження, перереєструвавши в Сєвєродонецьк Луганської області.

Головою правління юрособи зазначена Алла Іллюченко, а кінцевим бенефіціарним власником є ​​Володимир Олександрович Клименко, в минулому – голова наглядової ради, один з акціонерів ПАТ «Укрінбанк».

У зв’язку з цими діями Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав заяви в Генеральну прокуратуру і Службу безпеки України про вчинення кримінального правопорушення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укрінком
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua