У Києві дорожчають готелі


У Києві дорожчають готелі

Середньозважена вартість розміщення в столичних номерах в 3-5-зіркових готелях за підсумками першого півріччя 2016 року зросла на 7% від рівня 2015 року і склала 3,1 тис. грн за номер на добу. Про це повідомили в консалтинговій компанії UTG.

За даними UTG, в середньому вартість розміщення в готелях Києва зросла, станом на червень 2016 року, у тризіркових готелях – на 4%, у чотиризіркових – на 8%, до 1 тис. грн, 3 тис. грн відповідно, а в п’ятизіркових знизилася на 7% – до 7,8 тис. грн.

Як повідомляється, стабілізація валютного курсу та поступове відновлення ділової активності в столиці призвели до того, що за січень-червень поточного року середньоринковий показник заповнюваності готелів зріс на 5% і склав 40,1%. При цьому в кращих 3-4-зіркових готелях даний показник збільшився на 10%, тоді як у 5-зіркових темп зростання був нижчим.

“Незважаючи на підвищення заповнюваності в першому півріччі на 5% до 40,1%, він нижче показника інших європейських країн і в умовах високої конкуренції змушує готельєрів вдаватися до крайніх заходів – скорочення операційних витрат, мінімізації рівня витрат і навіть тимчасового повного або часткового закриття об’єктів. Підвищення тарифів на обслуговування готелів призвело до зниження прибутковості, оціночно на 10%”, – зазначають аналітики.

За їхніми словами, через низькі показники прибутковості та високі ризики зарубіжні готельні мережі не поспішають розвиватися в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua