Фінансова компанія ARTFINBROK: Тендерні гарантії відтепер онлайн


Фінансова компанія ARTFINBROK: Тендерні гарантії відтепер онлайн

Нещодавно сферу публічних закупівель вразила потужна новина – згідно з законом «Про публічні закупівлі» усі державні торги будуть переведені в електронну систему ProZorro. Такі зміни відчиняють навстіж двері перед представниками бізнесу, які раніше і не сподівались, що з державою можна торгувати чесно. Ця реформа – впевнений крок вперед у напрямку до економічної стабільності та достатку, ефективний інструмент у боротьбі з корупцією.

Безумовний позитив – відтепер учасником публічних торгів можна максимально швидко і просто. Перш за все, замовник потребує тендерну гарантію фінансової установи, адже це вагомий доказ забезпечення торгів. Для цього найкраще скористатись послугами Artfinbrok – єдиної фінансової компанії в Україні, яка надає тендерні гарантії онлайн. І немає різниці, біля вас смартфон, планшет чи ноутбук, Artfinbrok – це помічник, який незмінно поруч і завжди готовий стати у нагоді.

Окрім зручності та інноваційності, серед переваг фінансової небанківської установи Artfinbrok є і те, що для оформлення тендерної гарантії не обов’язково відкривати рахунок, збирати кілограми документацій, годинами очікувати у чергах. Професійна команда фахівців Artfinbrok пропонує отримання тендерних гарантій не лише з мінімальним пакетом документів, а й усього за 15 хвилин – і тим самим економить Ваш час та гроші. Руйнуючи монополію банків, вони надають гарантії з тією ж юридичною силою, але у десятки разів швидше та за вигідними тарифами, нижчими за середні.

Варто зауважити, що, окрім тендерних гарантій, компанія із дворічним досвідом Artfinbrok пропонує цілий спектр фінансових послуг, зокрема, фінансування бізнесу, оформлення порук, управління активами. Отримати бажане насправді просто, достатньо пройти легкий шлях у 5 кроків:

1) зареєструватись на сайті – artfinbrok.com
2) заповнити форму і вкласти документи,
3) прийняти публічну оферту,
4) дочекатись відповіді,
5) сплатити рахунок.

Тим, хто знає ціну часу, хто береже кошти і власні зусилля, просто необхідно скористатись привілеями Artfinbrok, відвідавши сайт компанії. Адже для ділових людей, які орієнтуються у тенденціях і перебувають у перманентному пошуку корисних інновацій, цей онлайн-сервіс стане справжньою знахідкою, а надалі – і фінансовим партнером.

Без сумніву, такі позитивні зрушення – не панацея від усіх економічних проблем, але чіткий показник того, що ринок фінансових послуг в Україні переходить на новий, високотехнологічний рівень. І як головний доказ цьому – послуги фінансової компанії Artfinbrok. Єдиної, яка вловила хвилю змін, єдиної, яка пропонує більше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:АРТФІНБРОК
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua