0 800 307 555
0 800 307 555

Велика кільцева дорога навколо Києва: КОДА представить інвесторам проект будівництва


Велика кільцева дорога навколо Києва: КОДА представить інвесторам проект будівництва

Київська обласна державна адміністрація (КОДА) має намір до кінця липня 2016 року подати для інвесторів проект будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) навколо Києва, повідомив голова КОДА Максим Мельничук.

“Одним з найбільших стратегічних проектів (для Київської області. – Ред.) на цей рік є ВКАД навколо Києва… Я думаю, до кінця липня КОДА матиме можливість особисто представити цей проект для інвесторів”, – сказав М. Мельничук на зустрічі з Американсько-українською діловою радою.

За словами голови КОДА, протяжність ВКАД навколо Києва складе приблизно 193 км, а необхідний обсяг інвестицій для її будівництва оцінюється у близько $2 млрд.

“У нас зараз йдуть обговорення з деякими країнами, наприклад, з Францією, з Китаєм. Вони готові приєднатися до цього проекту”, – додав М. Мельничук.

На його думку, важливою є умова, щоб така дорога по завершенню її будівництва залишилася в розпорядженні КОДА, оскільки це відкриє можливості для інвесторів будувати поряд з нею готелі, автозаправні станції тощо.

“У такому випадку така дорога не буде працювати на основі необхідної оплати для кожного водія. Тоді ми зможемо говорити про цей проект як про соціальний, але з великими інвестиційними та бізнес-можливостями”, – сказав голова КОДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua