Кредит від ЄС стимулює електронні платежі в Греції


Кредит від ЄС стимулює електронні платежі в Греції

Ліміт на зняття готівки в Греції, який є одним з умов надання кредиту від ЄС, стимулює перехід на електронні платежі, згідно зі звітом Timetric’s Cards and Payments Intelligence Center (CPIC).

У серпні 2015 року ЄС схвалив кредитний пакет на суму 86 млрд євро для Греції, за умови що грецький уряд вживе заходів з контролю за рухом капіталу. Уряду країни слід посилити контроль над відтоком капіталу і ухиленням від сплати податків через електронні платежі, урізати соцвиплати й підвищити податки.

Одна з умов ЄС – обов’язковий прийом платіжних карт ритейлерами і деякими категоріями фахівців – лікарями, юристами, електриками та сантехніками. Нові правила набули чинності 1 січня 2016 року.

Обсяг ринку e-commerce у Греції демонстрував щорічний приріст у 18,83% в період з 2011 до 2015 року. Заходи контролю за рухом капіталу в країні застосовуються до зарубіжних онлайн-купівель, а транзакції всередині країни, тим часом, не підлягають контролю і стимулюють e-commerce.

З метою отримання прибутку з нового тренду грецькі банки тепер пропонують спеціальні карти для онлайн-платежів, такі як передплатна віртуальна карта Mastercard від банку Piraeus або Національного банку Греції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua