0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Стало відомо, які країни постачають до України гуманітарну допомогу


Стало відомо, які країни постачають до України гуманітарну допомогу

Київська міська митниця склала рейтинг країн-донорів, які активно допомагали Україні протягом першого півріччя 2016 р.

За кількістю поставок, митне оформлення яких проводилося в Києві, найбільшою країною-донором стала Німеччина, вона передала в Україну 59 партій гуманітарних вантажів.

У п’ятірку найбільших донорів увійшли також Данія (29 партій), США (24), Великобританія (20) і Голландія (14), повідомили в прес-службі Київської міської митниці.

Гуманітарні вантажі в Україну відправляли також благодійні організації Швейцарії, Швеції, Литви, Польщі, Канади, Франції, Китаю, Латвії, Австрії, Ізраїлю, Бельгії, Туреччини, Іспанії, Фінляндії, Гонконгу, Італії, Малайзії і Норвегії, в Малайзії, Швейцарії, Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії, Норвегії, Бельгії, Данії, Польщі, Австрії, Ізраїлю, Канади, Китаю, Чехії, Франції, Індії, Італії, Латвії, ОАЕ, Болгарії, Японії, Словаччини, Туреччини, Тайваню та ін.

В цілому – 77 партій.

Всього ж за перше півріччя столичні митники оформили 223 партії вантажів гуманітарного призначення загальною вагою понад 1,6 тис. т.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування