В Україні запущено платформу цифрових гаманців від Mastercard


В Україні запущено платформу цифрових гаманців від Mastercard

Сьогодні, 15 липня 2016 року, компанія Mastercard запустила в Україні платформу цифрових гаманців під назвою Masterpass. Таким чином, Україна стала 32-м ринком, де працює платформа.

Як розповіли Finance.UA представники Mastercard в Україні, Masterpass – це надійний цифровий гаманець. З його допомогою зареєстровані користувачі можуть безпечно зберігати всі свої дані з банківських карт, будь-яких платіжних систем, а також швидше і зручніше розраховуватися в онлайн-магазинах. Користувачеві немає потреби щоразу вводити дані платіжної карти для оплати покупки онлайн.

Міжнародна платіжна система Mastercard виступає гарантом безпеки платежів, здійснених з Masterpass.

Своє рішення запустити платформу цифрових платежів в Україні у Mastercard пояснюють тим, що наша країна сьогодні – найдинамічніший ринок електронної комерції в Європі. Так, зростання протягом 2015 року склало 35% і за його темпами ми випередили Туреччину і Бельгію.

При цьому за статистикою майже 30% замовлень на сайтах і 97% – під час купівлі в онлайн-магазинах за допомогою мобільних пристроїв залишаються незавершеними через незручності процесу оформлення та оплати.

Як користуватися Masterpass?

Для розрахунків з Masterpass досить натиснути кнопку «Купити з Masterpass» на сайті або в мобільному додатку, де буде здійснена купівля. Після авторизації за допомогою номера мобільного телефону і пароля споживач може обрати карту для оплати.

Платформа також дозволяє зберігати адресу доставки, яку можна зазначити під час оформлення замовлення.

Розраховуватися з Masterpass в Україні вже можна на сайтах більше 2 000 торговців.

Також Masterсard у липні цього року відкриває можливість оплат з Masterpass не тільки в онлайн-магазинах і мобільних додатках, але і у фізичних торгових точках – завдяки NFC-технології безконтактної оплати.

Зазначимо, що платформою Masterpass вже користуються в усьому світі понад 270 тис. торговців і мільйони покупців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:MasterCard Europe
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua