Apple дає «зелене світло» гаманцям для криптовалют


Apple дає «зелене світло» гаманцям для криптовалют

Apple оцінила можливості технології blockchain, схваливши гаманець для криптовалюти Freewallet на AppMarket.

Гаманець Ethereum, розроблений Freewallet, доступний для користувачів iOS нарівні з іншими гаманцями від Freewallet: Bitcoin Wallet і Monero Wallet. Freewallet був запущений на початку 2016 р. і вже налічує понад 15 тис. користувачів.

Freewallet є першим мобільним продуктом. З гаманцем користувачі отримують доступ до своїх коштів постійно з будь-якого мобільного пристрою. Однак Freewallet зіткнувся із серйозною проблемою, пов’язаною з легалізацією. Річ у тім, що Apple доступний тільки для розробників, які мають досвід в юридичній сфері. Оскільки розробка Freewallet здійснювалася під керівництвом Tech Castles, його додатки публікуються під юридичною назвою Tech Castle.

Freewallet складається з команди розробників, які почали створювати мобільні гаманці криптовалют для Android в січні 2016 року. Продуктами Freewallet є мобільні гаманці, які допомагають потенційним користувачам ознайомитися з популярними криптовалютами без потреби заглиблюватися в конкретні специфічні характеристики і складні налаштування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua