Юристи шикуються в чергу на зарплату в 5 тисяч, - Петренко


Юристи шикуються в чергу на зарплату в 5 тисяч, - Петренко

Зараз на одне місце в бюро правової допомоги претендує 6 осіб.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко під час засідання уряду.

“Я можу зараз повідомити про те, що ми завершуємо конкурси на працівників цього бюро. Ми відкрили публічні конкурси на всі посади в таких бюро. Є дуже добра статистика: 6 претендентів на одне місце в бюро правової допомоги; 53% – жінки; 82% – це молоді люди віком від 21 до 40 років; і 70% – люди, які мають вищу юридичну освіту і досвід роботи в приватній сфері, тобто це адвокати, юристи, науковці та люди, які повірили в те, що ця нова система працює за новою філософією”, – сказав міністр.

Він нагадав, що в цьому році уряд ухвалив концепцію подальшого реформування органів юстиції. Так, ліквідовано всі без винятку районні управління юстиції радянського зразка, яких було більше 500. Заощаджені кошти були спрямовані на створення додаткових 400 бюро правової допомоги, які мають бути в кожному маленькому населеному пункті України.

“Цей конкурс із зарплатами в середньому 5 тис. грн показує і знімає ті скептичні зауваження окремих так званих експертів, що ми не зможемо набрати нових суддів у нову судову систему. Я можу чітко сказати: якщо в систему юстиції прийшли молоді люди, пішли на конкурс, які не працювали на державній службі і у них немає вірусу минулих років неправильної роботи з громадянами, то точно в нову судову систему, яку ми відкрили, а так само з осені будемо набирати суддів через публічний конкурс, прийдуть якісно нові і професійні люди, і ми зможемо завершити реформу правоохоронної системи, і в Україні нарешті з’явиться нове обличчя судів”, – підкреслив Петренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua