"Укркарт" адаптувала обладнання до стандартів MasterCard


"Укркарт" адаптувала обладнання до стандартів MasterCard

Міжбанківська платіжна система “УкрКарт” адаптувала обладнання до стандартів міжнародної платіжної системи MasterСard.

Про це йдеться в повідомленні “УкрКарту”.

“УкрКарт” адаптувала свої процесингові рішення і еквайрингове обладнання для роботи з новими ідентифікаторами платіжних карток міжнародної платіжної системи MasterCard.

Запровадження нових ідентифікаторів (перші шість цифр карти) відбулося у відповідь на постійне зростання обсягів карткового ринку в світі.

Ідентифікаторів, що починаються з номерів “5” і “6”, у перспективі не буде вистачати для забезпечення карткової емісії в платіжній системі MasterCard.

Для підтримки нової категорії карт від MasterCard були внесені зміни в авторизовані та клірингові налаштування процесингового центру “УкрКарту” і змінені параметри термінального обладнання – банкоматів, банківських і торговельних POS-терміналів.

Одночасно були передбачені відповідні зміни в системі “УкрКарту” MoneyTransfer, що відповідає за сервіс переказу коштів між платіжними картками, а також в модулі, який забезпечує функціональність сервісу 3D-Secure під час операцій в інтернет-мережі.

“УкрКарт” спільно з MasterCard завершила тестування інтеграції системи карткових переказів “УкрКарту” з API MasterCard MoneySend.

Зараз повноцінний запуск Р2Р-переказів залежить від розвитку цього сервісу банками-партнерами.

Сервіс Р2Р забезпечує миттєві перекази коштів з використанням інтернет-браузера, мобільного телефону або терміналу самообслуговування між будь-якими платіжними картками. Для здійснення транзакції достатньо лише номера карти відправника, а також карти одержувача.

Система “УкрКарт” обслуговує, крім власних, також карти систем MasterCard, Visa, American Express.

Учасниками системи “УкрКарт” є 42 українські банки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua