Міллер розповів скільки коштуватиме газ для України на 3 квартал


Міллер розповів скільки коштуватиме газ для України на 3 квартал

“Газпром” готовий розпочати постачання газу в Україну після отримання передоплати.

“Ціна для України за формулою ціни за контрактом 2009 року становить $167,57 на третій квартал. Попередній рахунок для компанії НАК “Нафтогаз України” виставлено. Для того щоб відновити постачання, НАК має лишень зробити передоплату”, – повідомив голова правління “Газпрому” Олексій Міллер на прес-конференції.

“Газпром” гарантовано поставить газу нашим українським колегам стільки, скільки його буде оплачено”, – зазначив він.

За його словами, чинний контракт не потребує жодних доповнень для того, щоб відновити постачання газу в Україну, для цього достатньо зробити передоплату.

При цьому він зазначив, “ціна газу для України є нижчою, ніж на європейських торговельних майданчиках за нашим контрактом, і придбання нашого російського газу для України є вигідним”.

“Обсяги, які наші українські колеги заявляють на третій квартал, досить значні – 3 млрд куб. метрів газу”, – уточнив О. Міллер. “І ці обсяги абсолютно виправдані. Ми дуже уважно стежимо, як Україна здійснює закачування газу в ПСГ. На жаль, до сьогоднішнього дня відставання від графіка попередніх двох років із закачування газу в ПСГ склало вже більше 2,2 млрд куб. метрів газу. Це дуже-дуже значна величина”, – підкреслив він.

Ціна на другий квартал для України була $177.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua