Україна переоснастить свої транспортні "Руслани" модернізованими двигунами


Україна переоснастить свої транспортні "Руслани" модернізованими двигунами

Українські важкі транспортні літаки Ан-124-100 “Руслан” вантажопідйомністю 150 тонн авіакомпанії “Авіалінії Антонова” будуть переоснащені модернізованими двигунами, повідомила прес-служба ДП “Антонов” у четвер.

“В рамках програми модернізації літаків типу Ан-124-100 “Руслан” ДП “Антонов” і ДП “Івченко-Прогрес” за участю ВАТ “Мотор Січ” підписали протокол про спільні дії з модернізації двигунів Д-18 серії 3, встановлених на літаках авіакомпанії “Авіалінії Антонова”, в серію 3М”, – йдеться в повідомленні.

Як відзначають у прес-службі, модернізація двигунів забезпечить зниження рівня шуму на місцевості, скорочення викиду шкідливих речовин в атмосферу (емісії) транспортників. Крім того, це дасть можливість експлуатувати двигуни за технічним станом в межах призначеного ресурсу від 12 до 14 тис. льотних годин.

“Нині двигуни нової серії проходять стендові випробування. Роботи з їх установки і проведення льотних випробувань на літаках авіакомпанії “Авіалінії Антонова” планується розпочати в наступному році”, – уточнюють в ДП.

За словами президента ДП “Антонов” Олександра Коцюби, модернізація двигунів є одним з основних пріоритетів забезпечення відповідності Ан-124-100 сучасним вимогам.

“Це дуже важливо для таких машин, як Ан-124-100, які виконують рейси по всьому світу і не мають рівних на ринку повітряних перевезень великогабаритних і нестандартних вантажів: географія польотів “Русланів” охоплює понад 900 аеропортів”, – сказав він, уточнивши, що будуть модернізовані всі двигуни літаків типу Ан-124-100 авіакомпанії “Авіалінії Антонова”.

Як повідомлялося, авіатранспортний підрозділ ДП “Антонов” компанія “Авіалінії Антонова” з 2006 року реалізує контракт на виконання стратегічних перевезень в рамках програми НАТО SALIS (Strategic Airlift Interim Solution) для 18 країн Альянсу і ЄС. У грудні 2014 року контракт продовжено до кінця 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua