"Укрпродукт" завершив реструктуризацію кредиту ЄБРР на EUR11 млн


"Укрпродукт" завершив реструктуризацію кредиту ЄБРР на EUR11 млн

“Укрпродукт Груп”, великий український виробник фасованого масла та плавленого сиру, завершив реструктуризацію залученого 2011 р. у Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) кредиту в обсязі EUR11 млн.

Згідно з повідомленням компанії на веб-сайті Лондонської фондової біржі (LSE), умови реструктуризації передбачають перенесення терміну погашення боргу на 1 грудня 2024 року з 10 грудня 2018 року. Крім того, компанії надається пільговий період до 1 березня 2017 року. Погашення боргу буде здійснюватися в рамках амортизаційного механізму: левова частина основної суми буде виплачуватися в період з 1 березня 2017 року до 1 грудня 2022 року наростаючими квартальними платежами, потім 1 грудня 2024 року одноразовим платежем буде погашено залишок основної суми.

Додаткові витрати майбутніх періодів і сума прострочених процентних виплат, загальна сума яких становить EUR0,52 млн, підлягають виплаті разом з фінальним платежем.

Процентна ставка по кредиту встановлена ​​на рівні EURIBOR + 5%. У тому числі для фінального платежу, на період до 1 грудня 2022 року, встановлено мінімальний EURIBOR на рівні 1%.

На 31 грудня 2015 року сума основного боргу за кредитом ЄБРР становила близько EUR7,26 млн.

“Укрпродукт Груп” виробляє молочні продукти під торговими марками “Наш молочник”, “Народний продукт”, “Вершкова Долина”, “Молендам” тощо.

Залучені у ЄБРР кошти планувалося направити на фінансування заходів з підвищення енергоефективності, зниження впливу на навколишнє середовище на Старокостянтинівському молочному заводі.

“Укрпродукт Груп” у січні-червні 2015 року одержала чистий збиток GBP1,08 млн, що на 46,1% вище за показник аналогічного періоду 2014 року. Його виручка через девальвацію гривні скоротилася на 43,3% – до GBP9,77 млн, однак у гривневому вираженні вона зросла на 7,7%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua