Стали відомі ціни на послуги Uber в Україні


Стали відомі ціни на послуги Uber в Україні

Мінімальний тариф на послуги таксі Uber в Києві складе від 40 гривень.

Про це на презентації Uber в Києві заявив директор Убер-Україна Аркадій Вершебенюк.

“У Києві понад 40 тисяч людей відкривали додаток Uber до запуску – це не тільки найбільший показник у Європі – це один із найбільших показників у світі”, – сказав він.

“Якщо пам’ятаєте, півроку тому було багато очікувань. Все, ми запускаємо – відсьогодні Uber офіційно запущений в Києві”, – заявив Вершебенюк.

За його словами, базові тарифи для киян складуть 25 гривень за подачу + 4,5 грн/км + 0,4 грн/хв. Таким чином, мінімальна вартість поїздки – 40 грн. Він також зазначив, що середній час подачі становить дві хвилини.

“Автомобілі – це авто нормального хорошої якості. Камрі не старші 2008 року, ідеальний зовнішній вигляд. Кожен повинен мати страховий поліс, повинен бути зареєстрований як ПП, у водія повинен бути стандартний пакет документів плюс ліцензія. Є три сторони в цьому рівнянні: користувачі, партнери, місто”, – сказав Вершебенюк.

У лютому 2016 року стало відомо, що компанія Uberlin – авторизований партнер сервісу пошуку таксі Uber, почала збирати базу водіїв в Україні для їх подальшого підключення до сервісу в Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Uber має штаб-квартиру в Сан-Франциско і присутній більше ніж у 300 містах світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua