Яких квартир найбільше у житловому фонді України?


Яких квартир найбільше у житловому фонді України?

У житловому фонді України майже 17 млн квартир, з яких найбільшу частку становлять двокімнатні помешкання.

Про це свідчить інформація оприлюднена Державною службою статистики України в інформаційному випуску присвяченому житловому фонду України.

На 1 січня 2016 р. житловий фонд країни становив 973,8 млн кв.м. загальної площі (на 1 січня 2015р. — 964,4 млн кв.м), з якої 60,8% (592,5 млн кв.м.) — у міських поселеннях.

Майже весь житловий фонд (98,2%) розташовувався в житлових будинках (багатоквартирні та індивідуальні (садибні) житлові будинки). Площа гуртожитків і житлових приміщень у нежитлових будівлях у загальному житловому фонді становила 1,8 % (16,5 млн кв.м.).

Із загальної кількості квартир (16,9 млн) однокімнатні становили 19,4%, двокімнатні — 36,6%, трикімнатні — 32,6%, чотири і більше кімнат — 11,4%.

Як повідомлялось, на думку експертів останні роки все більш популярними стають невеликі помешкання і частка їх структурі житлового фонду поступово зростатиме, адже забудовники ідуть на зустріч запитам інвесторів.

Зокрема, найбільший столичний забудовник ПАТ “ХК “Київміськбуд” пропонує інвесторам квартири різних площ, зокрема і невеликі квартири-студіо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua