Суд дозволив заарештувати рахунки Д. Табачника в Ощадбанку


Суд дозволив заарештувати рахунки Д. Табачника в Ощадбанку

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про арешт рахунків екс-міністра освіти Дмитра Табачника в Ощадбанку.

Згідно з постановою суду від 22 червня, арешт накладено на кошти, дорогоцінні метали, наявні на банківських рахунках Д. Табачника в Ощадбанку (Росія).

У клопотанні Генпрокуратури зазначено, що Д. Табачник, перебуваючи на посаді міністра освіти і науки України, всупереч інтересам служби, використовуючи надані йому повноваження міністра, діючи за попередньою змовою з іншими посадовими особами міністерства, власниками і керівниками ТОВ “Ріотрейд”, ТОВ “САН11”, ТОВ “Видавничий дім “Прадес”, ТОВ “БК “Артбуд” і ТОВ “УкрБудМенеджмент”, у період 2011-2013 років, заволоділи майном, яке перебувало на балансі державних підприємств, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти, загальною вартістю понад 35 млн грн, а саме: нежитловими приміщеннями в будівлі ДП “Інфоресурс” Міносвіти і науки вартістю майже 13 млн грн і в будівлі ДП “Об’єднання з торгівлі та постачання” Міносвіти і науки вартістю понад 22 млн грн.

За повідомленнями деяких українських ЗМІ, Д. Табачник перебуває нині в Ізраїлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua