Українське підприємство постачатиме ракети для польських МіГ-29


Українське підприємство постачатиме ракети для польських МіГ-29

«СпецТехноЕкспорт» разом із польською «WB Electronics» виграв тендер на постачання 40 ракет «повітря-повітря» дальністю 50-80 км для винищувачів МіГ-29.

Український «СпецТехноЕкспорт», що входить до консорціуму з польською «WB Electronics», поставить польським повітряним силам ракети «повітря-повітря» середньої дальності Р-27Р1 для винищувачів МіГ-29. Про це повідомляється на сторінці Повітряних Сил ЗСУ в Facebook.

Інспекція з озброєння оголосила тендер на закупівлю 40 ракет «повітря-повітря» дальністю 50-80 км для винищувачів МіГ-29 в жовтні минулого року. Ідеться про першу закупівлю керованих ракет «повітря-повітря» для цих машин, не рахуючи закупівель паралельно з їх впровадженням більш ніж 20 років тому і придбанням старих запасів ракет від німецьких винищувачів. Замовлені ракети повинні бути новими, зробленими щонайпізніше роком раніше перед запланованим постачанням.

Інспекція з озброєння Міноборони оголосила переможцем торгів польсько-український консорціум. Він виконав умови Специфікації істотних умов замовлення з результатом 80 балів. Поставки зазначених в тендері 40 ракет повинні бути реалізовані до кінця листопада. Озброєння надійде в 23-у базу тактичної авіації в Мінську-Мазовецькому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua