В Україні зросла заборгованість із зарплати


В Україні зросла заборгованість із зарплати

Заборгованість по виплаті заробітної плати в Україні в травні 2016 року зросла на 0,9% порівняно з квітнем і на 1 червня становила 1,8 мільярда гривень, повідомила Державна служба статистики.

За даними Держстату, заборгованість перед працівниками економічно активних підприємств у травні збільшилася на 0,9% – до 1,2 мільярда гривень.

Основна сума боргу сформувалася на промислових підприємствах (71,2%).

На працівників сфер транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності припадає 10,5% заборгованості. Найбільші суми заборгованості накопичили підприємства Луганської (23,5%), Донецької (18,6%) і Харківської (10,3%) областей.

Дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, заборгованість з виплати заробітної плати в Україні в квітні 2016 року скоротилася на 5,1% порівняно з березнем і на 1 квітня склала 1,8 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua