Долар слабко дешевшає в середу, фунт близький до максимуму за 5 місяців


Долар слабко дешевшає в середу, фунт близький до максимуму за 5 місяців

Долар слабко дешевшає в середу по відношенню до євро, ієни і низки інших валют, тоді як фунт стерлінгів близький до максимуму за п’ять місяців завдяки очікуванням, що Великобританія залишиться в складі Європейського союзу за підсумками референдуму 23 червня.

Євро на 9:15 мск 22 червня коштував $1,1262 порівняно з $1,1242 на закриття попередньої північноамериканської сесії.

Курс японської нацвалюти до долара підвищився до 104,53 ієни/$1 з 104,75 ієни/$1 напередодні. Євро в парі з ієною стабільний – 117,72 ієни проти 117,76 ієни у вівторок.

У четвер британці вирішать долю подальшого членства Великобританії в ЄС, на даний момент голоси поділяються майже порівну, ситуація нестабільна і змінюється практично щодня. У зв’язку з цим інвестори уникають великих позицій на валютному ринку.

На думку аналітиків JPMorgan, долар буде коливатися в діапазоні від 103,5 ієни/$1 до 105,5 ієни/$1 доти, поки не стануть відомі підсумки британського референдуму. Як очікується, результати плебісциту будуть оприлюднені після 9:00 мск в п’ятницю.

Якщо Великобританія залишиться членом ЄС, долар може підскочити до 108 ієн. Якщо ж британці схочуть вийти з блоку, можливе падіння американської нацвалюти до 101 ієни, прогнозують в JPMorgan.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua