Вимоги щодо мінімального капіталу не встигли виконати п'ять банків, - НБУ


Вимоги щодо мінімального капіталу не встигли виконати п'ять банків, - НБУ

Вимоги щодо мінімального статутного капіталу до 17-червня досі не виконали п’ять банків, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ).

“Всього збільшення капіталу потребували 22 банки. Проте п’ять із них з об’єктивних причин не виконали вимоги станом на 17 червня 2016 року. Ці банки продовжують роботу з Нацбанком щодо врегулювання ситуації”, – йдеться в повідомленні.

Серед варіантів вирішення даної проблеми, як наголошує НБУ, – збільшення капіталу, самоліквідація в разі відсутності зацікавленості в діяльності на банківському ринку, а також об’єднання з іншим гравцем на ринку.

Згідно з повідомленням, 17 невеликих банків збільшили статутний капітал до законодавчо визначеного рівня в 120 млн грн: від середини 2014 року ці фірми сукупно збільшили капітал на 731 млн грн (включно з узгодженим, але ще не зареєстрованим статутним капіталом).

У повідомленні нагадується, що на виконання вимог законодавства Нацбанк розробив графік поступового приведення статутного капіталу у відповідність до визначених вимог: не менше 120 млн грн – до 17 червня 2016 року, не менше 200 млн грн – до 11 липня 2017 роки; 300 млн грн – до 11 липня 2018 року, 400 млн грн – до 11 липня 2019 року, 450 млн грн – до 11 липня 2020 року, 500 млн грн – до 11 липня 2024 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua