ФГВФО може виплатити вкладникам КласикБанку 457,6 тис. грн


ФГВФО може виплатити вкладникам КласикБанку 457,6 тис. грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб може виплатити вкладникам неплатоспроможного КласикБанку (Київ) 457,6 тис. гривень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

Сума коштів фізичних осіб, яка може бути відшкодована Фондом, на 14 червня за даними звітності неплатоспроможного банку, становила 457,578 тис. гривень.

Сьогодні ФГВФО почав пошук потенційних інвесторів для неплатоспроможної фінустанови. Фонд пропонує потенційним інвесторам такі способи виведення даного банку з ринку: відчуження всіх або частини активів і зобов’язань банку на користь приймаючого банку; створення і продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань банку; продаж фінустанови в цілому.

Як повідомляли ЗМІ, Національний банк 14 червня відніс КласикБанк до категорії неплатоспроможних, а ФГВФО ввів тимчасову адміністрацію на 1 місяць з 15 червня по 14 липня. Тимчасовим адміністратором банку призначено Юрія Северин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua