0 800 307 555
0 800 307 555

ФГВФО продовжив тимчасову адміністрацію в "Михайлівському" і "Смартбанку"


ФГВФО продовжив тимчасову адміністрацію в "Михайлівському" і "Смартбанку"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив тимчасову адміністрацію в банку “Михайлівський” (Київ) до 22 липня поточного року включно, а в “Смартбанку” (Київ) – до 24 липня поточного року включно.

Про це йдеться в повідомленні фонду.

Тимчасова адміністрація в обох банках продовжена на 1 місяць: в “Михайлівському” – з 23 червня до 22 липня 2016 року включно, а в “Смартбанку” – з 23 червня до 24 липня 2016 року включно.

Відповідно до цього рішення продовжено повноваження на вказаний період уповноважених осіб Фонду на здійснення тимчасової адміністрації: Юрія Ірклієнко – в банку “Михайлівський” і Андрія Федорченка – в “Смартбанку”.

Як повідомлялося, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 23 травня ввів тимчасову адміністрацію в банк “Михайлівський”.

24 травня Національний банк визнав неплатоспроможним “Смартбанк” через непрозору структуру власності, і 25 травня ФГВФО ввів тут тимчасову адміністрацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua